3.ročník

PORADIE                                    MENO PRIEZVISKO                                        ŠKOLA

      

        1.                                           Eva Gurníková                        Gymnázium Dominika Tatarku Poprad

        2.                                           Ester Erdelyiová                      Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru

        3.                                           Natália Labudová                    Krátka 122, 05992 Huncovce

        4.                                           Michaela Fioleková                 Gymnázium Dominika Tatarku Poprad

        5.                                           Marek Krajčík                         ZŠ Jána Čajaka, Báčsky Petrovec

        6.                                           Alena Pekárová                       ZŠ Jána Čajaka, Báčsky Petrovec

        7.                                           Stanislava Sládečková             ZŠ Jána Čajaka, Báčsky Petrovec

        8.                                           Emília Valentíková                 ZŠ Jána Čajaka, Báčsky Petrovec

        9.                                           Patrícia Nemcová                    ZŠ Nová ulica 256, 059 92 Huncovce

       10.                                          Patrícia Jurská                         ZŠ Nová ulica 256, 059 92 Huncovce

       11.                                          Mária Galasová                       Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru

       12.                                          Andrea Pírová                         Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru

       13.                                          Zuzana Zubáčová                    8 – ročné gymnázium tercia kvarta Rim.Sobota

       14.                                          Janka Matyašovská                 ZŠ Nitrianske Pravno, Školská 370/19, 972 13 

       15.                                          Martinka Žužafková                Nitrianske Pravno

       16.                                          Michaela Bérešová                 ZŠ 044 41 Košická Polianka

       17.                                          Marek Lengyel                       ZŠ 044 41 Košická Polianka

       18.                                          Zuzana Dzugasová                 ZŠ 044 41 Košická Polianka

       19.                                          Lenka Koľveková                   ZŠ 044 41 Košická Polianka

       20.                                          Miroslava Štofová                  ZŠ 044 41 Košická Polianka

       21.                                          Natália Labudová                   ZŠ Školská 212, 059 92 Huncovce

       22.                                          Andrea Ševčíková                  Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru

       23.                                          Alica Kurtiová                        ZŠ Adyho 6, 943 01 Štúrovo

       24.                                          Denisa Kolibárová                 SOU stavebné, Ostrovského 1, Košice

       25.                                          Branislav Veleg                      SPŠ chemická, Račnianska 78, Bratislava

       26.                                          Andrej Pida                            ZŠ Saratovská 85, 934 05 Levice

       27.                                          Andrea Ižoldová                    ZŠ Saratovská 85, 934 05 Levice

       28.                                          Veronika Krausková              ZŠ Rastislavova ul., 971 01 Prievidza

       29.                                          Boris Ličko                            ZŠ Rastislavova ul., 971 01 Prievidza

       30.                                          Zuzana Vnenčáková              ZŠ Spišská Stará Ves, Štúrová 231, 061 01

       31.                                          Peter Kastela                         ZŠ Park Angelinum 8, 040 01 Košice

       32.                                          Jozef Zoričák                         ZŠ 059 02 Slovenská Ves

       33.                                          Andrea Rezníčková                ZŠ Karpatská, 010 08 Žilina

       34.                                          J. Vaszily                                ZŠ Karpatská, 010 08 Žilina

       35.                                          Tomáš Mišáni                         ZŠ Sitnianska 32, 974 00Banská Bystrica

       36.                                         Lívia Janyíková                       Gymnázium Želiezovce, Štúrová 16, 937 01

       37.                                          Filip Ivančík                           ZŠ Saratovská ul. 85, 934 05 Levice

       38.                                          Andrea Mišíková                     ZŠ Saratovská ul. 85, 934 05 Levice

       39.                                          Zuzana Ižoldová                      ZŠ Saratovská ul. 85, 934 05 Levice

       40.                                          Zuzana Rudinská                     ZŠ Saratovská ul.85, 934 05 Levice

       41.                                          Pavol Olšav                             ZŠ Saratovská ul. 85, 934 05 Levice

       42.                                          Marek Szabó                           ZŠ Saratovská ul. 85, 934 05 Levice

       43.                                          Roman Mrva                            ZŠ Saratovská ul. 85, 934 05 Levice                                     

                                                     



Advertistment