9.ročník

Výsledková listina


školský rok 2009-2010


Základné školy

 

  1. miesto:  Nagyová Mária, ZŠ Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká 72,

                     951 02 Nitrianske Hrnčiarovce,

                     pedagóg Mgr. Soňa Pastierová

  1. miesto:   Maninová Linda, ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                     pedagóg Mgr. Mária Bezáková,

  1. miesto:  Šutová Patrícia a Petra, ZŠ Hrnčiarska 13, 066 01 Humenné,

                    pedagóg Helena Duchová

  1. miesto:  Bagínová Nina, ZŠ Medňanská 514/5, 019 01 Ilava,

                     pedagóg Mgr.Svetlana Puskajlerova

  1. miesto:  Zavačan Andrej, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  1. miesto:  Račko Jakub, ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                     pedagóg Mgr. Mária Bezáková,

  1. miesto: Halajová Barbora, ZŠ Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká 72,

                     951 02 Nitrianske Hrnčiarovce,

                     pedagóg Mgr. Soňa Pastierová

  1. miesto:  Ždilová Júlia, Cirkevná ZŠ sv.Egídia, Jiráskova 5, 085 01 Bardejov,

                     pedagóg PaedDr. Alžbeta Straková

  1. miesto: Fabuš Marco Samuel, ZŠ s MŠ, Sokolská 81, 908 72 Závod

                          pedagóg: Mgr. Dáša Mrázová

  1. miesto: Palková Veronika, Základná škola, 900 52 Kuchyňa 551

                        

Účastnícke listy:

 

Základné školy:

  • Machatová Martina, ZŠ s MŠ O.Cabana, 941 06 Komjatice,
  • Dragúňová Dajana, ZŠ s MŠ O.Cabana, 941 06 Komjatice,

 

  • Michal Bíro, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,
  • Magdaléna Letzová, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,
  • Matej Holík, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,
  • Michal Bilčík, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,
  • Sarah Poláková, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,
  • Romana Prochádzková, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,
  • Martin Zbudila, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,

      pedagóg Zbudilová Jana, ZŠ Kupeckého 74, 902 01 Pezinok,

 

  • Goliánová Jana, ZŠ Mojmírovce, 951 15

 

  • Petrovičová Kristína, ZŠ Gašpara Haina 37, 054 01 Levoča,

pedagóg Alžbeta Richnavská, ZŠ Gašpara Haina 37, 054 01 Levoča,

 

  • Kontrová Veronika, ZŠ 941 32 Semerovo č.110,

pedagóg Mgr. Helena Boldizsárová, ZŠ 941 32 Semerovo č.110,

 

  • Melková Monika, Špeciálna základná škola internátna, Kúpeľná 97, obec Liptovský Ján,

pedagóg  Mgr., Bc. Jana Krčahová, Špeciálna základná škola internátna, Kúpeľná 97, obec Liptovský Ján,

 

  • Grofová Kristína, Školská 1, 906 32 Jablonica,
  • Miškovičová Vanesa, Školská 1, 906 32 Jablonica,
  • Sopóciová Veronika, Školská 1, 906 32 Jablonica,
  • Gažová Katarína, Školská 1, 906 32 Jablonica,
  • Olahová Dominika, Školská 1, 906 32 Jablonica,

      pedagóg Mgr. Anna Hamerlíková, Školská 1, 906 32 Jablonica,

 

  • Velčická Stela, ZŠ ul. Gorazdova 1319/6, 957 04 Bánovce nad Bebravou,

pedagóg  Viera Švecová, ZŠ ul. Gorazdova 1319/6, 957 04 Bánovce nad Bebravou,

 

  • Hučko Martin, ZŠ Tulipánová 1, 949 01 Nitra,

 

  • Mikulovský Branislav, ZŠ s MŠ, Svinná 131, 913 24 Svinná,
  • Faturová Alexandra, ZŠ s MŠ, Svinná 131, 913 24 Svinná,
  • Rokášiová Romana, ZŠ s MŠ, Svinná 131, 913 24 Svinná,
  • Masár Filip, ZŠ s MŠ, Svinná 131, 913 24 Svinná,
  • Sedláčková Kristína, ZŠ s MŠ, Svinná 131, 913 24 Svinná,

      pedagóg PaedDr. Kutišová, ZŠ s MŠ, Svinná 131, 913 24 Svinná,

 

  • Rajňaková Veronika, ZŠ G.Bethlena 41, 940 01 Nové Zámky,
  • Gyürüsi Daniel, ZŠ G.Bethlena 41, 940 01 Nové Zámky,
  • Jóbová Dominika, ZŠ G.Bethlena 41, 940 01 Nové Zámky,

pedagóg Alžbeta Čarnická, ZŠ G.Bethlena 41, 940 01 Nové Zámky,

 

  • Belovičová Viktória, ZŠ Lehota 144, 951 36 Lehota,

pedagóg Mgr. Lenka Kutáková, ZŠ Lehota 144, 951 36 Lehota,

 

  • Petrášová Radka a  Petrášová Katarína, ZŠ s MŠ Unín, Malá Dolinka 420, 908 46 Unín,

pedagóg Mgr.Adela Fojtlínová, ZŠ s MŠ Unín, Malá Dolinka 420, 908 46 Unín,

 

  • Obertová Erika, ZŠ pri Podlužianke 6, 934 01 Levice,
  • Kuštárová Katarína, ZŠ pri Podlužianke 6, 934 01 Levice,
  • Jelínková Monika, ZŠ pri Podlužianke 6, 934 01 Levice,
  • Valkovičová Barbora, ZŠ pri Podlužianke 6, 934 01 Levice,

pedagóg Mgr. Milada Menyhárová, ZŠ pri Podlužianke 6, 934 01 Levice,

 

  • Pavlík Marko, ZŠ s MŠ Mateja Bela-Funtíka v Očovej, 962 23 Očová,
  • Sedliačiková Simona, ZŠ s MŠ Mateja Bela-Funtíka v Očovej, 962 23 Očová,

pedagóg Mgr. K. Rajčoková, ZŠ s MŠ Mateja Bela-Funtíka v Očovej, 962 23 Očová,

 

  • Gálová Rebeka, ZŠ Tribečská 1653/22, 955 01 Topoľčany,
  • Piešťanský Adam, ZŠ Tribečská 1653/22, 955 01 Topoľčany,
  • Borbély Martin, ZŠ Tribečská 1653/22, 955 01 Topoľčany,

      pedagóg Mgr. Andrea Rybanská, Mgr. Gejza Sitkey, ZŠ Tribečská 1653/22, 955 

      01 Topoľčany,

 

  • Hudáková Adriana, ZŠ s MŠ, Školská ul.622, 976 62 Brusno,

 

  • Žebyová Michaela, ZŠ Klasov č.20, 951 53 Klasov,
  • Durmiková Veronika, ZŠ Klasov č.20, 951 53 Klasov,

pedagóg Mgr. Mária Ivančíková, ZŠ Klasov č.20, 951 53 Klasov,

 

  • Kántor Alexandra, ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským vo Vrakúni, Školská 204, 930 25 Vrakúň,

pedagóg Paedr. Erika Oravcová, ZŠ s VJM, Školská 204, 930 25 Vrakúň,

 

  • Cibulková Erika, ZŠ Vilka Šuleka, Školská 165, 920 03 Hlohovec-Šulekovo,

pedagóg Mgr. Mária Ondrusová, ZŠ Vilka Šuleka, Školská 165, 920 03 Hlohovec-Šulekovo,

 

  • Jambrich Richard, ZŠ Školská 1, 98601 Fiľakovo,

pedagóg Mgr. Matej Baláž, ZŠ Školská 1, 98601 Fiľakovo,

 

  • Riesová Mária, ZŠ Jenizejská 22, 040 12 Košice,
  • Kašubová L., ZŠ Jenizejská 22, 040 12 Košice,

pedagóg Lenka Valichnáčová, ZŠ Jenizejská 22, 040 12 Košice,

 

  • Hajduková Zuzana, Súkromná ZŠ, Nám. slobody 100, 083 01 Sabinov,
  • Kandráč Tomáš, Súkromná ZŠ, Nám. slobody 100, 083 01 Sabinov,
  • Dudič Marián, Súkromná ZŠ, Nám. slobody 100, 083 01 Sabinov,

pedagóg Veronika Gargalovičová, 082 61 Ražňany 135,

 

  • Zahorecová Karin, ZŠ Štúrovo, Adyho 6, 943 01 Štúrovo,

pedagóg Mgr. M.Jandošeková, ZŠ Štúrovo, Adyho 6, 943 01 Štúrovo,

 

  • Kardošová Paulína, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Maláková Nina, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Trubačová Danka, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Sekaninová Kristína, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Krišofíková Majka, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Matlahová Dominika, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Podobná Barbora, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Podobná Veronika, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Pirošková Dominika, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Sásrikova Bl., ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Jánošíková Michaela, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Procházková Nicole, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Rakšányová Martina, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Šticová Zuzka, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Szásziková Natália, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Šimon Peter, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Ondruš Denis, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Pobjecká Veronika, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Maďar Tomáš, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Beníková Barbora, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Sapbritšová Gabriela, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Struhárová Jana, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Turiničová Denisa, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Grúberová B., ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Lubina Ján-Lubomír, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Liba Jozef, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Šulla Viktor, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Sekerka Filip, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Koošová Beáta, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Vargová Veronika, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Špačková Ntália, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Aksamitová Michaela, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Reingraber Juraj, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Kraljiková Kristína, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Švrčková Kristína, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Gábová Katarína, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Fridrichová Sabina, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Žurkova, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Kalmárová Bianka, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Olšová Lenka, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,
  • Hajrok Ján, ZŠ Komenského 3, 900 27 Bernolákovo,

 

  • Jakušová Andrea, ZŠ s MŠ, 941 42 Veľké Lovce,
  • Pavlatovská Hana, ZŠ s MŠ, 941 42 Veľké Lovce,

pedagóg Ing. Anna Krajčovičová, ZŠ s MŠ, 941 42 Veľké Lovce,

 

  • Novotný Lukáš, ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                     pedagóg Mgr. Mária Bezáková,

  • Bagová Kristína, ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                     pedagóg Mgr. Mária Bezáková,

  • Solčanská Patrícia, ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                     pedagóg Mgr. Mária Bezáková,

  • Kôpková Karin, ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                     pedagóg Mgr. Mária Bezáková,

  • Ondrejková Eliška, ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                     pedagóg Mgr. Mária Bezáková,

 

  • Da Cruz Katrin, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Mašlár Branislav, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Hudranová Dominika, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Phanová Juliana, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Labancová Sandra, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Pružinský Štefan, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Krotká Bianka, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Kling Alexander, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Kočíková Lujza, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Ďulová Erika, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Gregorík Slavomír, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Šolc Kamil, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Ďuráková Kristína, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Bajtošová Lucia, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Strelová Martina, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

  • Hodermarská Simona, ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková,

 

  • Luky Štefan, ZŠ s MŠ, Záhumnie 24, 968 01 Brehy,

                     pedagóg PaedDr.Mária Škodová,

 

  • Gabková Petra, ZŠ s MŠ Lysá pod Makytou 44,  020 54 Lysá pod Makytou,

   pedagóg Mgr. Mária Rauyerová,

 

  • Szlávik Márk, ZŠ Modranská cesta č. 892, Bátorové Kosihy, 946 34,

 

  • Belica Mário, ZŠ Hostie, Hostie 86, 951 94,

                     pedagóg Darina Šútorová,

  • Ďuriač Filip, ZŠ Hostie, Hostie 86, 951 94,

                     pedagóg Darina Šútorová,

  • Makáň Dávid, ZŠ Hostie, Hostie 86, 951 94,

                     pedagóg Darina Šútorová,

  • Meluš Marcel, ZŠ Hostie, Hostie 86, 951 94,

                     pedagóg Darina Šútorová,

 

  • Babčáková Mária, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Breza Michal, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,Natália,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Budišová Klaudia, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Demeter Lukáš, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Gurbáľ Filip, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Hrebeňár Matej, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Chovanec Róbert, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

40   11 Košice,

                  pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Ivanová  Natália, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Karabáš Dávid, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Kavčák Lukáš, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Kertés Daniel, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Kováčová Zuzana, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Kozák Gabriel ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Lenártová Nina ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Majtnerová Veronika, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Maligdová Anna, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Ménová Dominika, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Nemec Ladislav, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Nováček Marek Eduard, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Pethö Matej, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Pinčák Henrich, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Šimek  Marek, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Tall Bruno, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Tomašková Gabriela, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Tomková Lívia, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Andrejčík Jakub, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Blahovský Martin, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Blišťanová Mária, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Čelovský Ladislav, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Čekaňák Peter, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Fehérová Marianna, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Gašparovič Martin, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Hudáková Miroslava, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Hyková Barbora, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Jenčík Róbert, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Kondášová Veronika, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Krajňáková Viktória, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Kúrtiová Laura, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Mačáková Jana, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Makara Dávid, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Miklošová Katarína, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Mlynaričova Judita, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Orenič Marcel, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Pirošková Petra, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Pročková Natália, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Ristvey Róbert, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Sedláček Michal, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Solvárová Michaela, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Sonogová Veronika, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Terefenko Peter, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Török Dávid, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Tovt Alexander, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Michna Jozef, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Adamová Alexandra, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Biroš Samuel, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Bubánová Terézia, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Eliáš Peter ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Eštok Michal, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Gajdoš Tomáš, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Goleňová Gréta, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Hornyák Matúš, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Horňák Juraj, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Jacková Veronika, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Kováčová Laura, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Mičietová Ivana, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Mičuch Jozef, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Michna Jozef, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Pigozzi Melissa, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Poláček Milan, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Rácová Andrea, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Sklenková Katarína, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Smoleň Matúš, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Snopková Laura, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Šolc Dávid, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Tarabová Kristína, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Trtíková Ema Mária, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Vancák Martin, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Varga Richard, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Vargová Katarína, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Vargovčíková Pavla, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

  • Čelovský Ladislav, ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

 

  • Belzár Samuel, Základná škola, Malokarpatské nám. 1, 841 03 Bratislava

Pedagóg: Parová Júlia

  • Distler Michal,  Základná škola, Malokarpatské nám. 1, 841 03 Bratislava

Pedagóg: Parová Júlia

  • Škrhová Diana, Základná škola, Malokarpatské nám. 1, 841 03 Bratislava

Pedagóg: Parová Júlia

 

Stredné školy

 

  1. miesto: Absolonová Linda, Piaristické gymnázium Sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra

             pedagóg: Mgr. Andrea Teplanová

  1. miesto: Martincová Lenka, Gymnázium, Bernolákova 37, 942 01 Šurany

            pedagóg: PaedDr. Eva Halásová

  1. miesto: Kuťková Zuzana, Piaristické gymnázium Sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, pedagóg: Mgr. Andrea Teplanová
  2. miesto: Štrba Šimon, Gymnázium V. B. Nedožerského, , 971 01 Prievidza, pedagóg: PhDr. Margita Daubnerová
  3. Habala Samuel, Gymnázium J. Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou

            pedagóg: PaedDr. Elena Košíková

  1. miesto:Marczellová Zuzana, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

            Pedagóg: PaedDr. Beáta Pácalová

  1. miesto:  Zlatoš Richard, Športové gymnázium Jozefa Herdu, Ul. J Bottu 31,   917 87 Trnava  pedagóg: Mgr. Zuzana Hacajová
  2. miesto:  Rácek Tomáš, Športové gymnázium Jozefa Herdu, Ul. J Bottu 31,             917  87 Trnava  pedagóg: Mgr. Zuzana Hacajová
  3. miesto: Dolešová Natália, Piaristické gymnázium Sv. Jozefa Kalazanského, Nitra
  4. miesto: Perniš Jakub, Gymnázium V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16,  971 01 Prievidza, pedagóg: Mgr. Jaroslav Perniš
  5. miesto:Šilliková, Ľuba, Piaristické gymnázium Sv. Jozefa Kalazanského, Nitra
  6. miesto:Oroszová Alexandra, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj   285/8, 929 01 Dunajská Streda

pedagóg: PaedDr. Beáta Pácalová

 

Účastnícke listy:

 

  • Hradská Viktória, Športové gymnázium, Slančíkovej 2, 949 01 Nitra

Pedagóg: Štefan Bruník

 

  • Skovajsová Natália, Stredná odborná škola, Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

Pedagóg: Mgr. Jarmila Čásarová

 

  • Sniščáková Patrícia, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Lovecká Veronika, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Bugyíková Barbara, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Kucanová Alica, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Polakovičová Alica, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Entlichová Nikola, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Belianská Ivana, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Brabcová Lenka, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Pršová Paulína, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Konrádová Katarína, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Sidorová Katarína, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Matejčíková Katarína, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Žák Martin, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Halušková Nora, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava
  • Huňadyová Lucia, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  • Hroch Marek, Gymnázium Alberta Einsteina, Einsteinova 35, 852 03 Bratislava
  • Augustínová Nikola, Gymnázium Alberta Einsteina, Einsteinova 35, 852 03 Bratislava
  • Šafář Peter, Gymnázium Alberta Einsteina, Einsteinova 35, 852 03 Bratislava

Pedagóg: Mgr. Eva Magnová

 

  • Šulíková Tatiana, Gymnázium, Bernolákova 37, 942 01 Šurany
  • Guláš Ondrej, Gymnázium, Bernolákova 37, 942 01 Šurany
  • Bohumelová Veronika, Gymnázium, Bernolákova 37, 942 01 Šurany
  • Čičman Tomáš, Gymnázium, Bernolákova 37, 942 01 Šurany

Pedagóg: PaedDr. Eva Halásová

 

  • Boriková Lucia, Gymnázium sv. Michala Archanjela, Pod Párovcami 127, 921 01 Piešťany
  • Reháková Natália, Gymnázium sv. Michala Archanjela, Pod Párovcami 127, 921 01 Piešťany

Pedagóg: RNDr. Ján Siváček

 

 

  • Hanincová Barbora, Gymnázium J. Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou

Pedagóg: PaedDr. Elena Košíková

 

  • Molnárová Kitti, Obchodná akadémia, Bratislavská, 38, Veľký Meder
  • Bogárová Eva, Obchodná akadémia, Bratislavská, 38, Veľký Meder

Pedagóg: Ildikó Csémiová

 

  • Cuninková Denisa, Športové gymnázium Jozefa Herdu, Ul. J Bottu 31, 917 87 Trnava pedagóg: Mgr. Marek Vešper
  • Hrubšová Mária, Športové gymnázium Jozefa Herdu, Ul. J Bottu 31, 917 87 Trnava,
  • Vajayová Silvia, Športové gymnázium Jozefa Herdu, Ul. J Bottu 31, 917 87 Trnava,
  • Repta Michal, Športové gymnázium Jozefa Herdu, Ul. J Bottu 31, 917 87 Trnava

 

  • Bašistová Andrea , Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, 058 01 Poprad

Pedagóg: Mgr.Sedláková Lenka

 

  • Dosztálová Viera, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda
  • Fodorová Simona, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda
  • Petruf Miroslav, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda
  • Döményová Kristína, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda
  • Almásiová Veronika, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda
  • Oroszová Alexandra, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

           Pedagóg: PaedDr. Beáta Pácalová

 

  • Komodyová Paula, Gymnázium F. Švandtnera, Bernolákova 9, 968 01 Nová Baňa

 pedagóg: Mojmír Feldsam

 

 Kolektívy

 

  1. miesto: ZŠ  sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18,

        040 11 Košice,

        pedagóg:  Mgr. Ján Zachariáš

 

Gymnázium, Bernolákova 37,  942 01 Šurany

Pedagóg: PaedDr. Eva Halásová

 

  1. miesto  ZŠ Škultétyho 2326/11, 955 01 Topoľčany,

                   pedagóg: Mgr. Mária Bezáková

 

               Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

Pedagóg: PaedDr. Beáta Pácalová

 

  1. miesto: ZŠ ul. Ing. O.Kožucha 11, 052 01 Spišská

                          Nová Ves,

                          pedagóg: Magdaléna Šišková

 

      Diplomy : ZŠ s MŠ Brusno, Školská ul.622, 976 62 Brusno,

 

 

 

  1. IV.           kategória: Slovenské školy v zahraničí

 

  1. miesto: Slovenská ZŠ a G Békešská Čaba
  2. miesto: Slovenské G Budapešť
  3. miesto: Slovenská ZŠ s MŠ Slovenský Komlóš