10. ročník výsledková listina

Kategória: Základné školy

1.   miesto:

Lenka Vrecková, Základná škola, Ul. Ľ. Štúra 71/1. 972 23 Dolné Vestenice

Pedagóg: Mgr. Martina Illová

 

2.   miesto:

Kristína Krivániková

Základná škola s materskou školou

Školská 238

029 43 Zubrohlava

Pedagóg: Renata Pavčová

 

3.   miesto:

Matúš Sedliak

Základná škola, Jilemnického 2, 965 01 Žiar nad Hronom

Pedagóg: Mgr. Zdenka Boldišová

 

 

 

4.   miesto:

Linda Maninová

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

5.   miesto:

Adela Banasová

Základná škola s materskou školou

Školská 238

029 43 Zubrohlava

Pedagóg: Renata Pavčová

 

6.   miesto:

Andrej Nárožný

Základná škola, Jilemnického 2, 965 01 Žiar nad Hronom

Pedagóg: Mgr. Zdenka Boldišová

 

7.   miesto:

Daniela Hudáková,

Základná škola s MŠ

Školská 2, 065 41 Ľubotín

Pedagóg: Kristína Tirpáková

 

8.   miesto:

Lea Beréniová

Základná škola 93566  Farná 151

Pedagóg: Mgr. Adriana Mladá

 

9.    miesto:

Patrícia Solčanská

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

 

Diplom:

  • Adriana Sprušanská, Základná škola, Sekule

Pedagóg: Daniela Diviaková

  • Krisztina Csibrányiová, Základná škola s VJM, Školská 204, 930 25 Vrakúň 

Pedagóg: PaedDr. Erika Oravcová

  • Michal Kopecký, Základná škola s materskou školou, Kostolná 28, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou

Pedagóg: Mgr. Eva Szabová

 

  • Adriana Prušanská

Základná škola, 908 80 Sekule

Pedagóg: Mgr. Daniela Diviaková

 

  • Katarína Valášková,

Základná škola, 908 80 Sekule

Pedagóg: Mgr. Daniela Diviaková

 

  • Sofia Šimková

Základná škola, 908 80 Sekule

Pedagóg: Mgr. Daniela Diviaková

 

  • Suchanovský Matúš

Základná škola,976 02 Staré Hory 327

Pedagóg: Mgr. Katarína Olšavová

 

  • Samuel Šouc

Základná škola, Jilemnického 2, 965 01 Žiar nad Hronom

Pedagóg: Mgr. Zdenka Boldišová

 

  • Barbora Keméňová,

Základná škola, Levická 903, 952 01 Vráble

Pedagóg: PaedDr. Judita Penzešová

 

 

  • Kristína Klaučová

Základná škola, Ul. Ing. O. Kožucha 11, 052 01 Spišská Nová Ves

Pedagóg: Mgr. Magdaléna Šišková

 

  • Martina Stanková,

Základná škola, Ul. Ing. O. Kožucha 11, 052 01 Spišská Nová Ves

Pedagóg: Mgr. Magdaléna Šišková

 

  • Veronika Ochmírová

Základná škola, Ul. Ing. O. Kožucha 11, 052 01 Spišská Nová Ves

Pedagóg: Mgr. Magdaléna Šišková

 

  • Kristína Ortutová

Základná škola, Rozmarínova 1

945 01 Komárno

Pedagóg: Mgr. Monika Melečkyová

 

  • Michaela Burianová

Základná škola, 951 36 Lehota 144

Pedagóg:Mgr. Monika Strapáčová

 

  • Marek Hőrik

Základná škola, 951 36 Lehota 144

Pedagóg:Mgr. Monika Strapáčová

 

 

  • Ján Držík

Základná škola, 951 36 Lehota 144

Pedagóg:Mgr. Monika Strapáčová

 

  • Patrícia Vargová

Základná škola, 951 36 Lehota 144

Pedagóg:Mgr. Monika Strapáčová

 

  • Paulína Zabáková

Základná škola, 951 36 Lehota 144

Pedagóg:Mgr. Monika Strapáčová

 

 

  • Anna Lehotská

Základná škola, Malokarpatské nám. 1

841 03 Bratislava

Pedagóg: Mgr. Júlia Parová

 

 

  • Antónia Trčková

Základná škola

Školská 281

908 85 Brodské

Pedagóg: Mgr. Lýdia Hesková

 

 

  • Alexandra Štvrtecká

Základná škola

Školská 281

908 85 Brodské

Pedagóg: Mgr. Lýdia Hesková

 

 

  • Denis Cabadaj

Základná škola

Školská 281

908 85 Brodské

Pedagóg: Mgr. Lýdia Hesková

 

  • Vanessa Čančinová

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

 

  • Kristína Bagová

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

  • Lenka Suchárová

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

  • Lukáš Novotný

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

 

 

 

  • Jakub Račko

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

  • Eliška Ondrejková

Základná škola

Škultétyho 2326/11

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Oľga Turečeková

 

 

  • Adam Rusňák

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

 

 

  • Romana Polonská

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

 

  • Andrea Cabajová

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

  • Lucia Božiková

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

 

 

  • Vanesa Smatanová

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

 

 

  • Dávid Chrenko

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

  • Monika Božiková

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

 

 

  • Dávid Cikatricis

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

 

  • Melánie Dőményová

Základná škola s MŠ

Školská 5

956 51 Jacovce

Pedagóg: Mgr. Mária Podobová

 

 

 

  • Kristína Valachová

Základná škola

Tribečská 1653/22

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Andrea Rybanská

 

 

 

  • Zuzana Nikodémová

Základná škola

Tribečská 1653/22

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Andrea Rybanská

 

 

  • Alex Pakši

Základná škola

Tribečská 1653/22

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Andrea Rybanská

 

 

  • Dávid Molek

Základná škola

Tribečská 1653/22

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Andrea Rybanská

 

  • Michal Bujna

Základná škola

Tribečská 1653/22

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Andrea Rybanská

  • Lenka Jankurová

Základná umelecká škola Antona Cígera

Hviezdoslavova 12

060 01 Kežmarok

Pedagóg: Jana  Vaksmundská

 

 

 

 

  • Nina Pažáková

Základná umelecká škola Antona Cígera

Hviezdoslavova 12

060 01 Kežmarok

Pedagóg: Jana  Vaksmundská

 

 

  • Lenka Galliková

Základná umelecká škola Antona Cígera

Hviezdoslavova 12

060 01 Kežmarok

Pedagóg: Jana  Vaksmundská

 

 

  • Ivana Jankurová

Základná umelecká škola Antona Cígera

Hviezdoslavova 12

060 01 Kežmarok

Pedagóg: Jana  Vaksmundská

  • Martin Berky

Základná škola s materskou školou Terézie Vansovej, Ul. T. Vansovej 3

962 01 Zvolenská Slatina

Pedagóg: Helena Ivanová

 

  • Radoslav Ďurač,

Základná škola s materskou školou Terézie Vansovej, Ul. T. Vansovej 3

962 01 Zvolenská Slatina

Pedagóg: Helena Ivanová

 

  • Katarína Mišutová

Základná škola, Sčasného 22, 949 01 Nitra

Pedagóg: Mgr. Karin Ťapuchová

 

 

 

  • Romana Čanigová

Základná škola

Tribečská 1653/22

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Gejza Sitkey

 

  • Dominika Trnovská

Základná škola

Tribečská 1653/22

955 01 Topoľčany

Pedagóg: Mgr. Gejza Sitkey

 

Kategória: Stredné školy

 

  1. 1.   miesto

Patrícia Moráviková, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16, 971 01 Prievidza

Pedagóg: PhDr. Margita Daubnerová

 

  1. 2.   miesto

Tereza Hummerová, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  1. 3.   miesto

Paula Komodyová, Gymnázium F. Švantnera, 968 01 Nová Baňa

Pedagóg: Mojmír Feldsam

 

  1. 4.   miesto

Kristína Veselá, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

  1. 5.   miesto

Ester Sárkőzyová, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

Pedagóg: PaedDr. Beáta Pácalová

 

  1. 6.   miesto

 

Mária Czakóová a Martina Czakóová, Piaristické gymnázium sv. J. Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra

Pedagóg: PaedDr. Peter Kollár

 

 

  1. 7.   miesto:

Ondrej Forus, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

 

  1. 8.    miesto:

Veronika Paurová, Gymnázium, Varšavská cesta 1, 010 08 Žilina

      Pedagóg: A. Virdzeková

 

  1. 9.   miesto:

Monika Harkabuzová, Spojená škola, 036 01 Martin

Pedagóg: Lea Lácová

 

Tomáš Huljak, Gymnázium P. J. Šafárika

Akademika Hronca 1

048 01 Rožňava

Pedagóg: PhDr. Anita Deményová

 

 

  1. 10.        Miesto

Ivana Bartoňková, Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, 977 01 Brezno

Pedagóg: Jaroslav  Babic

 

11.miesto

Zuzana Vrabcová, Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou

Pedagóg: PaedDr. Elena Košíková

 

12.miesto

Michaela Trnková, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Osvety 17, 968 01 Nová Baňa

Pedagóg: Mgr. Mária Šurková

 

 

Diplom:

 

 

  • Krajczár Tibor Máté, Stredná priemyselná škola, Komárno

Pedagóg: Eva Kossárová

 

Dominika Chorvátová, Gymnázium J. C. Hronského, Vrútky

Pedagóg: Mgr. Ľubica Majerová

 

  • Adriana Kertészová, Obchodná akadémia, Bratislavská 38, 932 01 Veľký Meder

Pedagóg: Ildikó Csémiová

 

  • Katarína Szuriová, Obchodná akadémia, Bratislavská 38, 932 01 Veľký Meder

Pedagóg: Ildikó Csémiová

 

  • Dávid Mészáros, Gymnázium, Štúrova 16, 937 01 Želiezovce

Pedagóg: Mgr. Milan Bukoven

 

  • Monika Demčáková,  Gymnázium, Štúrova 16, 937 01 Želiezovce

Pedagóg: Mgr. Milan Bukoven

 

  • Karina Heráková, Gymnázium, Štúrova 16, 937 01 Želiezovce

Pedagóg: Mgr. Milan Bukoven

 

  • Anikó Dóková, Gymnázium, Štúrova 16, 937 01 Želiezovce

Pedagóg: Mgr. Milan Bukoven

 

  • Dominika Husárová, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, 990 01 Veľký Krtíš

Pedagóg: PhDr. Miroslava Babicová

 

  • Viktória Bobáľová, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, 990 01 Veľký Krtíš

Pedagóg: PhDr. Miroslava Babicová

 

  • Radka Ďurčová, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, 990 01 Veľký Krtíš

Pedagóg: PhDr. Miroslava Babicová

 

  • Beáta Szombathová, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Zdravotnícka 3, 940 51 Nové Zámky

Pedagóg: Mgr. Kristián Kovács

 

  • Peter Samuel Klinko, Stredná odborná škola, Ul. Sv. Michala 36, Levice

Pedagóg: Mgr. Blanka Chubanová

 

  • Adam Nízl, Stredná odborná škola, Ul. Sv. Michala 36, Levice

Pedagóg: Mgr. Blanka Chubanová

 

  • Imrich Herczeg, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Komenského 44, 040 01 Košice

Pedagóg: PaedDr. Darina Šalagovičová

 

  • Veronika Prepilková, Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, 965 01 Žiar nad Hronom

Pedagóg: Peter Sučanský

 

  • Terézia Brosmanová, Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, 965 01 Žiar nad Hronom

Pedagóg: Peter Sučanský

 

  • Nikola Kováčiková, Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, 977 01 Brezno

Pedagóg: Jaroslav  Babic

 

  • Katalin Méry, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  • Bibiána Tóthová, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  • Karolína Rochovská, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  • Andrea Rošková, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  • Daniel Mráz, , Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  • Lucia Žitnayová, Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru, Dúbravská cesta 11, 845 32 Bratislava

Pedagóg: PhDr. Magdaléna Jentnerová

 

  • Boris Majerský, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

Pedagóg: PaedDr. Beáta Pácalová

 

  • Alexandra Bohunická, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

Pedagóg: PaedDr. Beáta Pácalová

 

  • Marek Kasáš, Stredná odborná škola, Cintorínska 4, 949 01 Nitra

 

  • Veronika Soboňová, Obchodná akadémia, Bolečkova 2, 950 50 Nitra

Pedagóg: Jarmila Jančová

 

  • Veronika Vávrová, Gymnázium P. J. Šafárika

Akademika Hronca 1

048 01 Rožňava

Pedagóg: PhDr. Anita Deményová

 

  • Matúš Molnár, Gymnázium P. J. Šafárika

Akademika Hronca 1

048 01 Rožňava

Pedagóg: PhDr. Anita Deményová

 

 

Kategória: Slovenské školy v zahraničí

  1. 1.   miesto:
  • Daniela Čániová, Základná škola hrdinu Janka Čmelíka, Stará Pazova, Srbsko

Pedagóg: Jaroslav Miklovic

 

  • Rita Hornoková, Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium, Békešská Čaba, Maďarsko

Pedagóg:Csilla Albertiová, Anna Petrovičová

 

  • Darja Poljovková, Základná škola hrdinu Janka Čmelíka, Stará Pazova, Srbsko

Pedagóg: Jaroslav Miklovic

 

  1. 2.   miesto:
  • Ivan Kožík, Základná škola hrdinu Janka Čmelíka, Stará Pazova, Srbsko

Pedagóg: Jaroslav Miklovic

 

 

  • Davor Stupar, Gymnázium Branka Radevica, Svetosavska 5, Stará Pazova, Srbsko

Pedagóg: Jaroslav Miklovic

  1. 3.   miesto:
  • Berta Kőrősiová, Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium, Békešská Čaba, Maďarsko

Pedagóg: Anna Petrovičová

  • Pavel Sztrepka, Slovenská základná škola, materská škola a žiacky domov, Sarvaš, Maďarsko

Pedagóg: Dagmar Králiková

     Pedagóg: Zuzanu Csiceyová

  • Márk Molnár, Slovenská základná škola, materská škola a žiacky domov, Sarvaš, Maďarsko

Pedagóg: Dagmar Králiková

 

Účastnícky finálový diplom:

  • Anna Eszesová, Materská škola, všeobecná škola, gymnázium a žiacky domov s vyučovacím jazykom slovenským, Budapešť, Maďarsko
  • Pedagóg: Margita Zatyková
  • Mária Tirindová, Základná škola hrdinu Janka Čmelíka, Stará Pazova, Srbsko

Pedagóg: Jaroslav Miklovic

  • Elizabeth Kollárová, Materská škola, všeobecná škola, gymnázium a žiacky domov s vyučovacím jazykom slovenským, Budapešť, Maďarsko

Pedagóg: Anikó Sturbánová

 

  • Ágneša Leštyanová, Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium, Békešská Čaba, Maďarsko

Pedagóg: Anna Petrovičová

 

Maďarsko

Výsledky súťaže Ja a moji predkovia

 III. ročník
Slovenský Komlóš 16. apríl 2010

 

I. kategória

1.Miesto:
Meno žiaka: David Janšík,
Meno školy: Slovenská škola Sarvaš
Meno učiteľa: Zlatica Lišková

2. miesto:
Meno žiaka:Anna Eszesová
Meno školy: Slovenská škola Budapešť
Meno učiteľa: Margita Zatyková

3. miesto
Meno žiaka: Szabina Kádárová
Meno školy: Slovenská škola Slovenký Komlóš
Meno učiteľa: Marianna Melegová-Bajczerová

Cena Segedínskej univerzity
Meno žiaka: Erika Árszintyeová
Meno školy: Szent Ístván Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony
Meno učiteľa: Anikó Laurenyiczová

Cena CSS
Meno žiaka: Vivien Vargová
Meno školy: Slovenská škola Békešská Čaba
Meno učiteľa: Mária Istvánová

Cena Dokumentačného centra CSS
Meno žiaka: Ármin Hruška
Meno školy: Slovenská škola Sarvaš
Meno učiteľa: Dagmár Králiková

Cena DSK Békešská Čaba
Meno žiaka: Csaba Kővári
Meno školy: Slovenská škola Nové Mesto pod Šiatrom
Meno učiteľa:Júlia Kuczíková

 

II.-III. kategória

1.Miesto:
Meno žiaka: Gábor Laczkó
Meno školy: Slovenské Gymnázium Békešská Čaba
Meno učiteľa: Anna Petrovičová

2. miesto:
Meno žiaka:Viera Anna Vahulová
Meno školy: Gymnázium Jána Kollára Báčsky Petrovec
Meno učiteľa: Anna Hansmanová

3. miesto
Meno žiaka: Rita Hornoková
Meno školy: Slovenské Gymnázium Békešská Čaba
Meno učiteľa: Csilla Albertiová

Cena Segedínskej univerzity
Meno žiaka: Ervin Schäfer
Meno školy: Lyceum Tajovského Nadlak
Meno učiteľa: Ján Kukučka

Cena CSS
Meno žiaka: Tomáš Pluhár
Meno školy: Slovenské Gymnázium Békešská Čaba
Meno učiteľa: Anna Petrovičová

Cena Dokumentačného centra CSS
Meno žiaka: Marek Krajčík
Meno školy: Gymnázium Jána Kollára Báčsky Petrovec
Meno učiteľa: Mária Gašparovská

Cena Kino Csaba Center
Meno žiaka: Natanael Bukran
Meno školy: Slovenské Gymnázium Békešská Čaba
Meno učiteľa:A. Petrovičová

Cena DSK Békešská Čaba
Meno žiaka: Agneša Lestyanová
Meno školy: Slovenské Gymnázium Békešská Čaba
Meno učiteľa: Csilla Albertiová

Osobitná cena v III. kat.
Meno žiaka: Juraj Rágyanszki
Meno školy: ELTE
Meno učiteľa: Mária Žiláková 



Advertistment